Usługi

Udogodnienia

Odpowiedni komfort pobytu zapewnią również liczne usługi dodatkowe.

35 zł/os.

Śniadanie

Oferujemy śniadania w formie wykwintnego bufetu szwedzkiego, cechującego się różnorodnością dań. W jego skład wchodzą posiłki ciepłe i zimne, m.in. zakąski, sałatki, różnego rodzaju pieczywo, desery oraz napoje.

Śniadania w tygodniu serwowane są w godzinach 700 – 1000 a w weekend 730 – 1100.

Na życzenie Gości podajemy śniadanie także do pokoju.

bezpłatne

WiFi

Na terenie całego hotelu zapewniony jest bezpłatny dostęp do WiFi. Dodatkowo w głównym holu znajduje się stanowisko komputerowe.

bezpłatny

Parking

W ramach naszych usług zapewniamy bezpłatne miejsca parkingowe. Korzystać można z dwóch parkingów – położonego bezpośrednio przed hotelem (liczba miejsc ograniczona) oraz z miejsc na parkingu strzeżonym, oddalonym o 500 m od hotelu.

Umożliwiamy także wypożyczenie samochodu.

24/7

Recepcja

Recepcja jest do dyspozycji przez całą dobę. Nasz personel posługuje się językiem polskim i angielskim.

Prasa

Codziennie w holu dostępna jest świeża prasa.

Transport lotniskowy

Na życzenie Gości zorganizujemy odpłatny transfer z lotniska i na lotnisko Poznań-Ławica. Zajmiemy się również rezerwacją biletów.

Sejf

Naszym Gościom oferujemy komfortowe i bezpieczne przechowanie bagażu, cennych przedmiotów i dokumentów w sejfie hotelowym. Usługa depozytu hotelowego jest bezpłatna.

Informacja turystyczna

Wszelkie potrzebne informacje, mapy miasta, rozkłady jazdy i trasy środków komunikacji miejskiej, opisy ważniejszych miejsc oraz zabytków Poznania i okolic uzyskać można w recepcji.

Ogródek piwny

W okresie letnim zapraszamy do przytulnego ogródka usytuowanego w zaciszu hotelowego dziedzińca.

24/7

Lobby bar

Zachęcamy do korzystania z drink-baru, gdzie zapewniamy szeroki wybór alkoholi z całego świata. Dodatkowo w naszej nastrojowej sali Goście mogą w spokoju skosztować niepowtarzalnego smaku i aromatu pysznej kawy z ekspresu ciśnieniowego oraz herbat z suszu pochodzącego z wysoko cenionych regionów upraw całego świata.

Goście hotelowi otrzymują 10% rabatu na napoje zakupione w barze.

Loft | Art Deco

Sale konferencyjne

Oferta konferencyjna naszego hotelu obejmuje możliwość organizacji spotkań i konferencji w dwóch klimatyzowanych salach, które łącznie mieszczą 80 osób. Obie usytuowane są w hotelowym dziedzińcu, co stwarza warunki niezbędne do prawidłowego i spokojnego przebiegu spotkań. Wyposażone są w najwyższej klasy sprzęt multimedialny, a ich umiejscowienie zapewnia dostęp do światła dziennego.

Codzienne sprzątanie

Personel każdego dnia odświeża pokoje naszych Gości.

Pralnia i prasowalnia

Za dodatkową opłatą można skorzystać z usług pralniczych i prasowalniczych. Goście mogą także wypożyczyć żelazko z recepcji.

Budzenie na życzenie

Na życzenie Gości recepcja świadczy usługi budzenia.

Maszyna do czyszczenia butów

Dla naszych Gości w holu dostępna jest polerka do butów.

Strona korzysta z plików cookies. Przeglądając ją, zgadzasz się na ich użycie.