Zostań u nas
  Nasz hotel w centrum Poznania zapewnia 60 miejsc noclegowych w 35 pokojach o różnym typie i standardzie. Znajdziesz u nas mniejsze pokoje w klasie ekonomicznej, a tym samym i w niższej cenie. Możesz także zdecydować się na pokoje Standard lub Deluxe o większej powierzchni, dodatkowo wyposażone w zestawy do parzenia kawy i herbaty lub wybrać apartament z ogromnym łóżkiem oraz rozkładaną sofą.

Strona korzysta z plików cookies. Przeglądając ją, zgadzasz się na ich użycie.

Economy

Pokoje te charakteryzują się niższą ceną i mniejszym metrażem. Usytuowane są od strony dziedzińca, co zapewnia spokojny wypoczynek. Możliwość wyboru pokoi Economy jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którym zależy na ograniczeniu kosztów podróży.
 • Metraż

  10–20 m2 / 1–2 os.

 • Wyposażenie

  WiFi, telefon, radio, telewizor, biurko, szafa, łazienka z prysznicem, zestaw kosmetyków

 • Info

  Suszarka dostępna na życzenie w recepcji.

Standard

Pokoje położone są od strony dziedzińca, co zapewnia spokojny wypoczynek. Mają nieco mniejszy metraż niż pokoje Deluxe. Stylowe meble wykonane zostały z drewna i kutego metalu, a ściany zdobią obrazy artystów z całego świata.
 • Metraż

  12–24 m2 / 1–2 os.

 • Wyposażenie

  WiFi, telefon, radio, telewizor, biurko, szafa, łazienka z prysznicem, zestaw kosmetyków, zestaw do parzenia kawy lub herbaty

 • Info

  Suszarka dostępna na życzenie w recepcji.

Deluxe

Pokoje usytuowane są od strony dziedzińca, co zapewnia spokojny wypoczynek. Wyróżniają się na tle pozostałych pokoi niepowtarzalną stylistyką. Zadbano o najmniejszy detal ich wykończenia – wykonano na zamówienie meble z orzecha amerykańskiego w połączeniu ze stalą nierdzewną polerowaną, zaprojektowano elementy dekoracyjne, a wnętrza ozdobiono pracami znakomitego poznańskiego fotografika – Macieja Mańkowskiego.
 • Metraż

  16–26 m2 / 1–2 os.

 • Wyposażenie

  WiFi, telefon, radio, telewizor, biurko, szafa, łazienka z prysznicem, zestaw kosmetyków, zestaw do parzenia kawy lub herbaty, suszarka

 • Info

  Możliwość wybrania układu łóżek – Double (jedno podwójne) lub Twin (dwa osobne).

Apartament Deluxe

Dla gości ceniących sobie przede wszystkim wygodę i wysoki standard wypoczynku proponujemy nasz apartament położony w zaciszu hotelowego dziedzińca. Apartament pozostaje wierny nowoczesnej stylistyce pozostałych pomieszczeń typu Deluxe. Od sąsiadujących pokoi wyróżnia go przestronność oraz bogatsze wyposażenie, m.in.: wysokiej jakości sprzęt multimedialny, luksusowy komplet mebli wypoczynkowych, łóżko typu king size, minibar, łazienka z kabiną prysznicowo-relaksacyjną. Ściany zdobią obrazy znakomitego poznańskiego fotografika – Macieja Mańkowskiego.
 • Metraż

  41 m2 / 1–3 os.

 • Wyposażenie

  WiFi, telefon, radio, telewizor, biurko, szafa, łazienka z prysznicem, zestaw kosmetyków, zestaw do parzenia kawy lub herbaty, suszarka, łóżko kingsize, część wypoczynkowa, minibar